Документи та інформація для митного оформлення

Компанії митного брокера надають специфічні послуги з організації та оформлення перевезення товарів через кордон, а також здійснюють оформлення необхідної документації для цього. Крім того, вони також забезпечують проходження митного контролю та оплату митних зборів та інших зборів, які пов’язані з імпортом або експортом товарів.

У компанії  ДП “ЦЕНТР РЕЄСТРАЦІЙ ТА ДОЗВІЛЬНИХ ПРОЦЕДУР” працюють спеціалісти, які мають глибокі знання в галузі митного оформлення, міжнародної логістики та зовнішньоекономічної діяльності.

Вони допомагають замовникам зберегти час та зменшити ризики при здійсненні зовнішньоекономічних операцій, оскільки вони знають всі тонкощі оформлення та проходження митного контролю. Крім того, вони надають консультації з питань тарифів, митних пільг та інших важливих аспектів митного оформлення.

Для замовлення послуги митного брокера зазвичай необхідно надати інформацію про товар, який необхідно перевезти, та документи, необхідні для його оформлення. Ця інформація може включати, зокрема, документи про походження товару, зовнішньоекономічний  договір, інвойс на товар, пакувальні та транспортні документи. Крім того, замовник може передати повноваження компанії митного брокера на представництво його інтересів перед митними органами та іншими структурами, які займаються контролем за переміщенням товарів через кордон.

  У разі якщо Ви потребуєте професійні послуги митного брокера – ДП “ЦЕНТР РЕЄСТРАЦІЙ ТА ДОЗВІЛЬНИХ ПРОЦЕДУР” стане Вашим надійним партнером. Для швидкого контакту – заповніть коротку форму і ми невідкладно Вам відповімо.   

      Отримані звернення щодо отримання послуг, інформації тощо можуть бути переадресовані для вирішення відповідно до компетенції партнерам ДП “ЦЕНТР РЕЄСТРАЦІЙ ТА ДОЗВІЛЬНИХ ПРОЦЕДУР”.

     Натискання кнопки “Відправити” означає згоду на ці умови, а також згоду на обробку, використання, поширення введених персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”.